Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec Super 7 1300 g

Scitec Super 7 1300 g

Cena produktu Scitec Super 7 1300 g není známa.

 

Popis produktu Scitec Super 7 1300 g: SUPER-7Matrix 7 Kvalitních BílkovinSUPER 7 je bílkovinnou směsí velmi vysoké kvality, složený ze 7 druhů kvalitních bílkovin živočišného původu, mimo jiné i z vaječné bílkoviny a kaseinu. Obsahuje...  Více informací


Scitec Super 7 1300 g - popis

SUPER-7Matrix 7 Kvalitních BílkovinSUPER 7 je bílkovinnou směsí velmi vysoké kvality, složený ze 7 druhů kvalitních bílkovin živočišného původu, mimo jiné i z vaječné bílkoviny a kaseinu. Obsahuje také ultrafiltrovaný bílkovinný izolát, který v přirozeném poměru obsahuje ne-denaturovaný micelární kasein a syrovátku. Naše formule také obsahuje patentovanou PeptoPro bílkovinnou hydrolyzátovú složku. PeptoPro je štěpený enzymaticky, proto skládá z malých aminokyselinových peptidů (řetězců).

SUPER 7 zajišťuje úplné aminokyselinové spektrum, včetně 9-ti aminokyselin (jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, Threonin, Triptofan, Valin), jejichž příjem je nezbytný, protože tyto si organismus nedokáže sám vytvořit.

Co je ještě na SUPER 7 vynikající? Množství extra účinných látek. Jednou skupinou jsou esenciální mastné kyseliny, konjugovaná kyselina linolová (CLA) a olej z lněných semen, které jsou zdrojem kyseliny alfa-linolové (ALA). Druhá skupina aktivních účinných látek se skládá z trávicích enzymů, papainu a bromelainu. A k tomu všemu SUPER 7 neobsahuje aspartam a vyznačuje se vynikajícími chuťovými vlastnostmi a krémovou konzistencí. Je vynikající volbou pro použití před spánkem.

SUPER 7 se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin a bílkoviny přispívají k udržování svalové hmoty, k jejich růstu a také k udržování normálního stavu kostí. * * Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC). DávkováníRozmíchejte 1 dávku Super 7 (30 g – 3/4 odměrka) ve 300 ml vody. Užívejte denně nejlépe po tréninku.
 Informace pro alergikyProdukt může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb, a také mořských plodů!
 UpozorněníProdukt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí!
 Příchutěmléčná čokoláda
 Balení1300 g - 43 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 1300 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec Super 7 1300 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Kreatin, Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa.