Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec WARRIOR JUICE 2100 g

Scitec WARRIOR JUICE 2100 g

Cena produktu Scitec WARRIOR JUICE 2100 g není známa.

 

Popis produktu Scitec WARRIOR JUICE 2100 g: WARRIOR JUICESYROVÁTKA + BÍLKOVINNÁ SMĚS S MICELÁRNÍM KASEINEMWARRIOR JUICE je 50% směsí bílkovin vysoké kvality s přidanými populárními volnými aminokyselinami, obohacenou o vitamín C a to v dávc...  Více informací


Scitec WARRIOR JUICE 2100 g - popis

WARRIOR JUICESYROVÁTKA + BÍLKOVINNÁ SMĚS S MICELÁRNÍM KASEINEMWARRIOR JUICE je 50% směsí bílkovin vysoké kvality s přidanými populárními volnými aminokyselinami, obohacenou o vitamín C a to v dávce dosahující 100 procent doporučené denní dávky. Naše bílkovinná směs se z poloviny skládá z mléčné syrovátky a z poloviny z nedenaturovaného micelárního kaseinu (namísto denaturovaného kaseinu nižší kvality)! Toto dělá z produktu WARRIOR JUICE vyváženou, mnohostrannou formuli, kterou lze aplikovat kdykoli: před a po tréninku, během dne a před spánkem.

Bílkoviny přijaté ve stravě jsou zdrojem životu důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou v organismu nezbytné pro tvorbu tkání a k jejich udržování. Proto obsah bílkovin v produktu WARRIOR JUICE přispívá ke zvyšování objemu svalové hmoty a také k udržování normálního stavu kostí.* Je vynikajícím doplňkem jak k normální stravě, tak v dietě. Vhodný je také v případě, pokud na sebe chceš nabrat co nejvíce svalové hmoty.

Bílkovinná formule WARRIOR JUICE obsahuje i extra přidané aminokyseliny: celkem 3000 mg L-glutaminu a L-argininu!
Vitamín C přispívá k normální činnosti imunitního a nervového systému a také k tlumení vyčerpání a pocitu únavy.* Kromě toho napomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během intenzivního tréninku i po něm (tento pozitivní účinek lze zajistit navýšením vitamínu C o 200 mg - které zajišťuje 1 dávka produktu WARRIOR JUICE)!* Naše bílkovinná formule obsahuje ve značné míře i vápník, který přispívá k následujícím účinkům:* k normální činnosti svalů
* k normálnímu přenosu podnětů
* k normální tvorbě energie látkovou výměnou
* k normální srážlivosti krve
* k normální činnosti trávicích enzymů
* vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů
* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC). DávkováníRozmíchejte denně 1 dávku (30 g - 3/4 dávkovací odměrky) prášku Warrior Juice v 250 ml vody, džusu nebo mléka (mléko zvyšuje výživovou hodnotu). Konzumujte jednu dávku nejlépe po tréninku. Další dávku užijte dle potřeby kdykoliv během dne.
 Informace pro alergikyProdukt byl vyroben v provozu se zpracováváním mléka, vajec, lepku, sóji, arašídů, lískových oříšků, ryb a korýšů!
 UpozorněníProdukt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí!
 Balení2100 g - 70 dávek 

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 2100 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec WARRIOR JUICE 2100 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.