Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Scitec Whey Blast 2100 g

Scitec Whey Blast 2100 g

Cena produktu Scitec Whey Blast 2100 g není známa.

 

Popis produktu Scitec Whey Blast 2100 g: SCITEC WHEY BLASTBílkovina s rychlou vstřebatelností, výhradně ze syrovátky.Chceš se super rychle rozvíjet a budovat svaly? Používej především náš WHEY BLAST protein, který pochází výhradně z mléč...  Více informací


Scitec Whey Blast 2100 g - popis

SCITEC WHEY BLASTBílkovina s rychlou vstřebatelností, výhradně ze syrovátky.Chceš se super rychle rozvíjet a budovat svaly? Používej především náš WHEY BLAST protein, který pochází výhradně z mléčné syrovátky (zdroj bílkovin), který nabízíme ve vynikajících příchutích. WHEY BLAST je proteinový prášek s rychlou vstřebatelností, který neobsahuje žádné méně hodnotné druhy bílkovin. Je tvořen mléčnou syrovátkou, která je mezi kulturisty nejpopulárnější.

WHEY BLAST zajišťuje přísun živin, které lze od kvalitního proteinu očekávat,včetně všech typů esenciálních aminokyselin, které jsou pro tělo nezbytné. Mléčná syrovátka je bílkovinovým zdrojem s výjimečnou výživovou hodnotou, také díky vysokému obsahu esenciálních aminokyselin BCAA a kolem 10% L-Leucinu, který je jednou z nejdůležitějších součástí anabolického procesu, nezbytné pro svalový růst.

Významným zdrojem bílkovin, jako je WHEY BLAST podporujete růst a udržení svalové hmoty.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).
 DávkováníUžívejte 1 dávku nápojového prášku WHEY BLAST rozpuštěnou ve 300 ml vody.
 Informace pro alergikyPřípravek je vyroben v prostorech, kde se zpracovává mléko, sója, vejce, arašídy a obiloviny obsahující lepek.
 Balení2100 g – 70 dávek

Výrobce SCITEC Nutrition
Hmotnost 2100 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scitec Whey Blast 2100 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.