Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

SizeandSymmetry CFM ISO 90% 1500 g

SizeandSymmetry CFM ISO 90% 1500 g

Cena produktu SizeandSymmetry CFM ISO 90% 1500 g není známa.

 

Popis produktu SizeandSymmetry CFM ISO 90% 1500 g: SizeandSymmetry CFM ISO 90% Proteinový přípravek ISO 90 CFM od společnosti Sizeandsymmetry je v současnosti nejkoncentrovanějším zdrojem bílkovin na českém trhu. Vyznačuje se nejvyšším množství...  Více informací


SizeandSymmetry CFM ISO 90% 1500 g - popis

SizeandSymmetry CFM ISO 90%

Proteinový přípravek ISO 90 CFM od společnosti Sizeandsymmetry je v současnosti nejkoncentrovanějším zdrojem bílkovin na českém trhu. Vyznačuje se nejvyšším množstvím velmi lehce stravitelné syrovátkové bílkoviny, a to nejen ve složení na 100g, ale i v jednorázové dávce. Sizeandsymmetry ISO 90 CFM je ideálním prostředkem pro doplnění nezbytných bílkovin v redukčních dietách a při snaze o snižování množství tělesného tuku. ISO 90 Sizeandsymmetry může působit velmi příznivě i proti zastavení katabolismu svalové hmoty při náročném fyzickém výkonu a těsně po něm. Jedná se i ideální spojení dokonalé chuti kvalitního syrovátkového s nepřekonatelným množstvím bílkoviny na 100 g produktu.

Sizeandsymmetry ISO 90 CFM je tvořenou pouze z kvalitních bílkovin syrovátkového původu. Tato syrovátková bílkovina je zpracována v současnosti nejkvalitnější a nejšetrnější metodou CFM. Metoda CFM – cross flow micronized je také jinak nazývána jako metoda oddělení bílkovinných frakcí za pomoci toku suroviny přes zkřížené membrány keramických filtrů. Takto získaný bílkovinný preparát je pro lidský organismus nejlépe vstřebatelný a rychle podléhá rozpadu na kratší peptidové řetězce a aminokyseliny. Právě aminokyseliny ze syrovátkového proteinu jsou nejrychleji vstřebatelné a okamžitě nabízí stavební látky pro pracující a regenerující svaly. Sizeandsymmetry ISO 90 CFMnapomáhá urychlit regeneraci svalové hmoty, zkrátit dobu k plnému zotavení fyzických sil a napomáhá rychlejšímu návratu k tvrdému silovému tréninku. CFM ISO 90 efektivně napomáhá ke snížení katabolických procesů v organismu.

Sizeandsymmetry ISO 90 CFM neobsahuje téměř žádnou laktózu a mléčný tuk. Je tedy vhodným prostředkem nejen do redukčních diet, ale také pro sportovce trpící laktózovou intolerancí a nesnášenlivostí mléčného tuku. Právě tyto dvě přirozené složky mléčné a potažmo syrovátkové bílkoviny jsou v posledních letech považovány za příčinu civilizačních onemocnění. Mléčný cukr – laktóza navíc u většiny dospělé populace působí projímavě.

Sizeandsymmetry ISO 90 CFM neobsahuje žádná zahušťovadla, neplní zbytečně tedy váš žaludek balastními látkami, které zhoršují trávení bílkoviny a způsobují trávící potíže. ISO 90 CFM je navíc slazeno umělým sladidlem sukralózou. Toto sladidlo je považováno v současnosti za nejzdravější umělé sladidlo, které nemá žádné vedlejší vlivy na lidský organismus a je mu zcela přirozené.

SIZEANDSYMMETRY ISO 90 CFM JE POUŽITELNÉ PŘI:

* Sníženém příjmu bílkovin ze stravy.
* Redukčních dietách.
* Snaze o nárůst čisté svalové hmoty.
* Snaze o ochránění svalové hmoty.
* Snaze o nárůst tělesné síly.
* Vegetariánské stravě (laktovegetariáni).

 
* Nutriční hodnoty ve 100g:
 
* Energetická hodnota :
1590KJ374 kcal
* Bílkoviny:
90g
* Sacharidy:
2g
* Tuky:
1g
*  :
 
* Nutriční hodnoty v jedné dávce:
(1odměrka=30g)
* Energetická hodnota :
477KJ/112KCAL
* Bílkoviny:
27g
* Sacharidy:
0,6g
* Tuky:
0,3g
*  :
 
* Profil minerálů  :
 
* Sodík:
300mg
* Draslík:
500mg
* Kalcium:
480mg
* Magnesium:
60mg
*  :
 
* Profil aminokyselin ve 100g:
 
* Alanin:
5g
* Arginin:
2,1g
* Kyselina asparagová:
11g
* Cystein:
2,2g
* Glutamin:
18,1g
* Glycin:
1,4g
* Histidin:
1,7g
* Isoleucin:
6,4g
* Leucin:
10,6g
* Lysin:
9,6g
* Methionin:
2,2g
* Phenylalanine:
3g
* Prolin:
5,5g
* Serine:
4,6g
* Threonine:
6,7g
* Tryptofan:
1,4g
* Tyrosin:
2,6g
* Valine:
5,9g
*  :
 
* Profil vitamínového premixu ve 100g:
 
* Vitamín B1:
2,3mg
* Vitamín B2:
2,7mg
* Vitamín B6:
3,3mg
* Vitamín C:
100mg
* Vitamín E:
17mg
* Biotin:
250mcg
* Kyselina listová:
334mcg
* Kyselina panteonová:
10mg
* Niacin:
30mg
*  :
 
* Trávící enzym DIgezyme:
100mg

Složení:

syrovátkový proteinový izolát, sójový lecitin, přírodní barvivo, sladidlo sukraloza, trávicí enzymy Digezyme®

Příchutě: čokoláda, vanilkam jahoda

Doporučené dávkování:

Přípravek užívejte 2-3 denně v jednorázové dávce maximálně 40g přípravku.  Právě toto množství Vám zaručí maximální vstřebání přípravku. Míchejte ve vodě 250-300ml (jednu dávku). Jedna odměrka 30g obsahuje 27g bílkovin.

Potravina určená pro zvláštní výživu

Výrobce Sizeandsymmetry
Hmotnost 1500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SizeandSymmetry CFM ISO 90% 1500 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.