Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Superior 14 Iso Pro Zero 1500 g

Superior 14 Iso Pro Zero 1500 g

Cena produktu Superior 14 Iso Pro Zero 1500 g není známa.

 

Popis produktu Superior 14 Iso Pro Zero 1500 g: SUPERIOR 14 ISO PRO ZERODoplněk výživy s vysokým obsahem bílkovin k doplnění živin při intenzivní svalové námaze, určený pro sportovce, s náhradním sladidlem.Bílkoviny se podílí na růstu a udržení...  Více informací


Superior 14 Iso Pro Zero 1500 g - popis

SUPERIOR 14 ISO PRO ZERODoplněk výživy s vysokým obsahem bílkovin k doplnění živin při intenzivní svalové námaze, určený pro sportovce, s náhradním sladidlem.Bílkoviny se podílí na růstu a udržení svalové hmoty a přispívají k normálnímu stavu kostí.Syrovátkový protein obsahuje precizní směs bílkovin navrženou k vytvoření optimálního prostředí ke svalovému růstu.Tento protein obsahuje rychle stravitelný isolát a koncentrát syrovátkových bílkovin, aby vás dokázal zásobovat proteiny po tvrdém a namáhavém tréninku. Obsahuje aminokyseliny, stavební prvky bílkovin.WPI (Whey Protein Isolates) jsou 90% čistý protein. Jsou nejčistší a nejvíce biodostupnou formou syrovátkového proteinu na světě.Syrovátkové bílkoviny jsou bohaté na esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) a obsahují ze všech zdrojů bílkovin také nejvíce L-Glutaminu, nejzastoupenější volné aminokyseliny v lidské krvi.Navíc obsahují syrovátkové bílkoviny také další esenciální aminokyseliny. Ty jsou pro lidské tělo a svalové hmotu nezbytné. Protože si je lidské tělo nedokáže samo syntetizovat, je nutné přijímat esenciální aminokyseliny ze stravy.Doporučené dávkování:Jako doplněk stravy berte 1 dávku denně: v tréninkové dny konzumujte 1 dávku ihned po tréninku. V netréninkové dny berte 1 dávku po probuzení. Pro maximální výsledky konzumujte dvě dávky denně.  Jednu hodinu, či dvě před tréninkem a druhou ihned po tréninku. Smíchejte jednu odměrku (30g) s 300 ml studené vody nebo odtučněného mléka.Varování:Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě, nebo prevenci jakékoliv nemoci. Doplňky výživy nemohou nahradit vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou dávku.DRŽTE MIMO DOSAH DĚTÍ, SKLADUJTE NA CHLADNÉM A SUCHÉM MÍSTĚ.Informace pro alergiky:Obsahuje mléko a sóju (lecitin). Další informace naleznete na dóze a v panelu výživových hodnot.

Výrobce Superior 14
Hmotnost 1500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Superior 14 Iso Pro Zero 1500 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.