HLEDEJCENY.cz

SynTech SynPro Matrix 900g - porovnání cen

SynTech SynPro Matrix 900g

SynTech SynPro Matrix 900g

SynPro Matrix je multikomponentní (vícesložkový) proteinový přípravek, který obsahuje tři druhy syrovátkových proteinů (syrovátkový proteinový hydrolyzát, nativní CFM syrovátkový proteinový izolát a nativní CFM syrovátkový proteinový koncentrát), vaječný albumin, kaseinát vápenatý a micelární kasein. Tyto zdroje bílkovin mají rozlišnou dobu trávení a vstřebávání, proto zajišťují konstantní dodávku aminokyselin do svalů po dobu až 10 hodin. SynPro Matrix má vysoký obsah větvených aminokyselin (BCAA) a aminokyseliny glutaminu a obsahuje také přidané peptidy glutaminu.

Syrovátkový proteinový hydrolyzát obsažený v SynPro Matrix je zdroj proteinu, který je naštěpen procesem hydrolyzace nejdříve na krátké polypeptidy, pak na peptidy, popř. i jednotlivé aminokyseliny. Protein zde obsažený je hydrolyzován jen částečně, proto stále obsahuje část syrovátkových frakcí, jako je beta laktoglobulin nebo laktoferin. Nativní CFM syrovátkový proteinový izolát obsažený v SynPro Matrix je vyrobený metodou ultrafiltrace „za studena“. Díky této metodě je zachována přirozená struktura proteinu včetně obsahu všech důležitých frakcí syrovátky (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérový albumin, imunoglobulin G, laktoferin a glykomakropeptidy). Rovněž nativní CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát obsažený v SynPro Matrix je vyroben metodou ultrafiltrace při nízké teplotě, obsahuje tak peptidy s velmi nízkou, nízkou, střední i vysokou molekulární hmotností.

SynPro Matrix má skvělou chuť a snadnou přípravu - výborně se rozpouští. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Doporučené dávkování:
* rozmixujte obsah 1 odměrky (1 dávka = 30 g) SynPro Matrix v 200 ml vody
* závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy
* užívejte dvě odměrky denně, ideálně jednu jako svačinu mezi jídly a jednu těsně před spaním

Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: čokoláda
* energetická hodnota: 1627 kJ/383 kcal
* bílkoviny: 77 g
* sacharidy: 8,15 g
* tuky: 4,99 g

Profil aminokyselin (100 g produktu):
* Aminokyseliny: čokoláda
* L-valin: 4664 mg
* L-isoleucin: 4441 mg
* L-leucin: 7440 mg
* L-lysin: 6575 mg
* L-methionin: 1868 mg
* L-tryptofan: 1049 mg
* L-threonin: 4272 mg
* L-fenylalanin: 2898 mg
* L-alanin: 3318 mg
* kyselina asparagová: 7165 mg
* kyselina glutamová: 15549 mg
* L-histidin: 1586 mg
* L-prolin: 4937 mg
* L-tyrosin: 2665 mg
* L-arginin: 2143 mg
* L-cystein: 1267 mg
* glycin: 1289 mg
* L-serin: 3874 mg

Složení:

Čokoláda
* nativní CFM syrovátkový proteinový koncentrát, kaseinát vápenatý, micelární kasein, vaječný albumin, nativní CFM syrovátkový proteinový izolát, kakaový prášek, guarová guma, aroma (čokoláda), glutaminové peptidy, syrovátkový proteinový hydrolyzát, sladidlo (sukralóza)

Vanilka
* nativní CFM syrovátkový proteinový koncentrát, kaseinát vápenatý, micelární kasein, vaječný albumin, nativní CFM syrovátkový proteinový izolát, aroma (vanilka), guarová guma, glutaminové peptidy, syrovátkový proteinový hydrolyzát, sladidlo (sukralóza)

Jahoda
* nativní CFM syrovátkový proteinový koncentrát, kaseinát vápenatý, micelární kasein, vaječný albumin, nativní CFM syrovátkový proteinový izolát, guarová guma, aroma (jahoda), barvivo (prášek z červené řepy), glutaminové peptidy, syrovátkový proteinový hydrolyzát, sladidlo (sukralóza)

Informace:
* potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz