Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Syntrax Matrix 2.0 907g

Syntrax Matrix 2.0 907g

Cena produktu Syntrax Matrix 2.0 907g není známa.

 

Popis produktu Syntrax Matrix 2.0 907g: Syntrax Matrix 2.0 907g Základní koncepce MATRIXu vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v nejoptimálnějším poměru vůči bílkovinám pomalým. MATRIX je obl...  Více informací


Syntrax Matrix 2.0 907g - popis

Syntrax Matrix 2.0 907g
Základní koncepce MATRIXu vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v nejoptimálnějším poměru vůči bílkovinám pomalým. MATRIX je oblíbeným proteinovým suplementem s velmi dobrou chutí a skvělou rozpustností.
Základní vlastnosti:
* revoluční průlom v oblasti kulturistiky - silný anabolický účinek, několikanásobně vyšší oproti klasickým formám "whey proteinů"
* patentovaná bioaktivní směs MATRIX
* základní koncepce MATRIXu vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v optimálním poměru, vůči pomalým bílkovinám - konkrétně 3:1
* veškeré složky MATRIXu jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny, tím si zachovávají stejné vlastnosti jako naprosto čerstvá bílkovina

Věnujte nám 8 týdnů a dopřejeme Vám dramatický nárůst svalové hmoty! Revoluční koncepce MATRIXu vznikla na základě mnohaletého vývoje a jeho skladba vychází mimo jiné i ze struktury bílkoviny lidského mateřského mléka, a to jak z hlediska bioaktivity bílkoviny, tak z hlediska časové dostupnosti vstřebávaných aminokyselin. MATRIX je horkou novinkou na současném světovém trhu proteinových přípravků a je jednou z nejsilnějších legálních formulí pro růst svalové hmoty.
Proč je MATRIX Vaší nejlepší volbou?
* Matrix je bioaktivní! Veškeré složky MATRIXu jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny (denaturovány) a zachovávají si své bioaktivní vlastnosti, které má pouze naprosto čerstvá bílkovina.
* Matrix je několikanásobně účinnější! Ultimativní stravitelnost a silný anabolický účinek, který je několikanásobně vyšší oproti klasickým formám Whey proteinů.
* Matrix má maximální anabolický potenciál! Poměr rychlých bílkovin vůči pomalým je v optimalizovaném poměru 3:1, což je naprosto stejné jako u bílkoviny lidského mateřského mléka. Tento poměr v kombinaci s glutaminovými peptidy nabízí ten nejsilnější anabolický potenciál pro lidský organismus!
* Stačí zamíchat lžičkou! Samozřejmostí je instantní forma, obsah bílkovin 75 %.

Doporučené dávkování:
* rozmíchejte jednu odměrku Matrixu ve 3 - 4 dcl vody
* dávkujte 2 - 3x denně v závislosti na Vaší potřebě bílkovin
* nejvhodnější doba pro dávkování Matrixu je bezprostředně ráno po probuzení, po tréninkové jednotce a večer před spaním
* proteinová formule Matrix je instatní, stačí jen zamíchat lžičkou a chutná skvěle - GARANTUJEME!

Pozn: syrovátková bílkovina je legislativně zařazena v kategorii koncentrát díky zachovanému obsahu bioaktivních složek (peptidy, laktoferin atd.), avšak neobsahuje zbytky laktózy jako klasický koncentrát.
Tabulka nutričních hodnot:
* 100 g
* energetická hodnota: 387 kcal
* kalorie z tuku: 48 kcal
* sacharidy: 9,7 g
* bioaktivní protein* 74,2 g
* tuky: 6,5 g
* nasycené tuky: 3,2 g
* vláknina: 3,2 g
* cholesterol: 129 mg
* sodík: 484 mg
* draslík: 869 mg
* Základ tvoří nedenaturovaný (bioaktivní) syrovátkový protein, nedenaturovaný (bioaktivní) micelární kasein, nedenaturovaný (bioaktivní) vaječný albumin a bioaktivní glutaminové peptidy ve volné formě (8,4 g ve 100 g!)
Informace:
* potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Výrobce Syntrax
Hmotnost 907 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Syntrax Matrix 2.0 907g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.