Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Syntrax Matrix 5.0 2250 g

Syntrax Matrix 5.0 2250 g

Cena produktu Syntrax Matrix 5.0 2250 g není známa.

 

Popis produktu Syntrax Matrix 5.0 2250 g: 77% protein, možnost rozmíchat lžičkou. Charakteristika výrobku MATRIX – anabolická proteinová formule Revoluční průlom v oblasti kulturistiky – silný anabolický účinek, několikanásobně vyšší opro...  Více informací


Syntrax Matrix 5.0 2250 g - popis

77% protein, možnost rozmíchat lžičkou. Charakteristika výrobku MATRIX – anabolická proteinová formule Revoluční průlom v oblasti kulturistiky – silný anabolický účinek, několikanásobně vyšší oproti klasickým formám „whey proteinů“ Patentovaná bioaktivní směs MATRIX Základní koncepce MATRIXU vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v optimálním poměru, vůči pomalým bílkovinám – konkrétně 3:1! Veškeré složky MATRIXU jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny, tím si zachovávají stajné vlastnosti jako naprosto čerstvá bílkovina! Věnujte nám 8 týdnů a dopřejeme Vám dramatický nárůst svalové hmoty! Revoluční koncepce MATRIXU vznikla na základě mnohaletého vývoje a jeho skladba vychází mimo jiné i ze struktury bílkoviny lidského mateřského mléka a to jak z hlediska bioaktivity bílkoviny, tak z hlediska časové dostupnosti vstřebávaných aminokyselin. MATRIX je horkou novinkou na současném světovém trhu proteinových přípravků a je jednou z nejsilnějších legálních formulí pro růst svalové hmoty. MATRIX JE BIOAKTIVNÍ! Veškeré složky MATRIXU jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny (denaturovány) a zachovávají si své bioaktivní vlastnosti, které má pouze naprosto čerstvá bílkovina MATRIX JE NĚKOLIKANÁSOBNĚ ÚČINNĚJŠÍ! Ultimativní stravitelnost a silný anabolický účinek, který je několikanásobně vyšší oproti klasickým formám Whey proteinů MATRIX MÁ MAXIMÁLNÍ ANABOLICKÝ POTENCIÁL! Poměr rychlých bílkovin vůči pomalým, je v optimalizovaném poměru 3:1, což je naprosto stejné jako u bílkoviny lidského mateřského mléka. Tento poměr v kombinaci s glutaminovými peptidy nabízí ten nejsilnější anabolický potenciál pro lidský organizmus! STAČÍ ZAMÍCHAT LŽIČKOU! Samozřejmostí je instantní forma Doporučené dávkování Rozmíchejte jednu odměrku Matrixu ve 3–4 dcl vody. Dávkujte 2–3 x denně v závislosti na Vaší potřebě bílkovin. Nejvhodnější doba pro dávkování Matrixu je bezprostředně ráno po probuzení, 30–45 minut po tréninkové jednotce a večer před spaním. Nutriční hodnoty ve 100 g Energetická hodnota: 387,6 Kcal Tuk: 6,46 g Saturovaný tuk: 3,23 g Sacharidy: 9,69 g Bioaktivní protein: 77 g Obsah na 100 g 1 dávka (30 g)obsahuje): Cholesterol: 40 mg Sodík: 150 mg Draslík: 270 mg Sacharidy: 3 g Vláknina: 1 g Vápník: 15% Vitamín A: 0% Fosfor: 10% Vitamín C: 0% Hořčík: 8% Železo: 0% Balení obsahuje Jednotlivé příchutě se od sebe liší svojí hmotností v 1 balení: čokoláda: 2420 g/balení pomerančový krém: 2270 g/balení vanilka: 2250 g/balení Sportovní výživa a vybavení od Hsport.cz.

Výrobce Syntrax
Hmotnost 2250 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Syntrax Matrix 5.0 2250 g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.