Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

TREC Casein 100 1800g

TREC Casein 100 1800g

Cena produktu TREC Casein 100 1800g není známa.

 

Popis produktu TREC Casein 100 1800g: Trec Casein 100  - 100% micelární kasein bohatý na antikatabolické aminokyseliny CASEIN 100 obsahuje 100% micelární kasein, který je výtečným zdrojem plnohodnotných proteinů s prodlouženou dobo...  Více informací


TREC Casein 100 1800g - popis

Trec Casein 100  - 100% micelární kasein bohatý na antikatabolické aminokyseliny

CASEIN 100 obsahuje 100% micelární kasein, který je výtečným zdrojem plnohodnotných proteinů s prodlouženou dobou vstřebávání. Výrobek zajišťuje svalům na mnoho hodin přísun všech nezbytných aminokyselin včetně vysokého množství BCAA a L- Glutaminu. CASEIN 100 působí antikatabolicky, je proto vhodný po tréninku a v noci, stimuluje regeneraci a tvorbu svalové tkáně.

Trec Casein 100 = NEJVYŠŠÍ SVĚTOVÁ KVALITA

CASEIN 100 obsahuje nejlepší a nejbohatší zdroj pomalu stravitelných proteinů na světě! V porovnání s jinými obdobnými přípravky CASEIN 100 obsahuje pouze ten nejdokonalejší a nejexluzivnější kasein - čistý micelární kasein. Je bez přídavku jiných, levnějších, ale zároveň méně účinných forem této bílkoviny. Představujeme Vám jedinečný výrobek svého druhu, jehož dokonalé složení a kvalita předčí běžné kaseinové přípravky. Chceme totiž zajistit Vašim svalům mnohahodinovou ochranu a optimální podmínky pro regeneraci a růst.

UNIKÁTNÍ VÝROBNÍ TECHNOLOGIE

CASEIN 100 obsahuje čistý micelární kasein - nejaktivnější formu kaseinu, který je přirozeně obsažen v mléce. CASEIN 100 se vyrábí v moderní technologii mikrofiltrace. Na na rozdíl od levných kaseinátů probíhá tento proces bez užití nepotřebných chemikálií a agresivních činitelů, které ničí bílkovinnou strukturu. Výjimečně citlivá struktura kaseinových micel se v kyselém prostředí, vysoké teplotě a v přítomnosti některých chemických sloučenin destabilizuje a nenávratně ničí. Pro svaly cenné bílkoviny ztrácejí mnoho důležitých vlastností, zhoršuje se jejich vstřebatelnost v trávicím traktu, a tím se snižuje jejich výživová hodnota.

Výroba micelárního kaseinu probíhá ve velmi šetrných podmínkách a neporušuje jemnou strukturu micel. K jejich vysrážení z mléka dochází při mnohaetapovém procesu fyzické filtrace za užití speciálních mikropórovitých membrán. Umožňuje to shromáždit a očistit kaseinové micely a oddělit je od ostatních složek mléka. Díky tomu jsou tyto pro svaly nejcennější, neporušené a bohaté proteiny zbavené jakýchkoli nečistot. Moderní technologie výroby CASEIN 100 umožňuje získat dokonalý výrobek téměř bez tuku a laktózy, který obsahuje vysoce koncentrované plnohodnotné kaseinové bílkoviny v jejich nejúčinnější, původní formě.

ANTIKATABOLICKÁ SÍLA MICELÁRNÍHO KASEINU

CASEIN 100 je bílkovinný přípravek s dosud ojedinělou antikatabolickou silou, který zajišťuje trvalé a systematické zásobení svalů všemi klíčovými aminokyselinami. Micelární kasein představuje formu kaseinu s nejvyšší biologickou hodnotou, který je typickým vzorovým aminokyselinovým profilem, velmi podobným tomu lidskému. Díky tomu se stává ideálním zdrojem stavebních složek, potřebných k syntéze svalových bílkovin.

CASEIN 100 dodává velké množství aminokyselin uvolňovaných dlouhou dobu a krátkých peptidů, které stimulují růstové, regenerační a imunitní procesy. Micelární kasein je obzvlášť bohatým zdrojem nejdůležitějších aminokyselin s antikatabolickými účinky. Neobyčejně vysoký podíl aminokyselin s větvenými řetězci (BCAA) a L-glutaminem, které brzdí činnost enzymů ničících svalové bílkoviny, vytváří optimální podmínky k růstovým procesům.

Micelární kasein obsažený v CASEIN 100 dodává nezbytné složky pro regeneraci svalů, a to dokonce po dobu 7 hodin, přičemž brzdí degradaci bílkovin a zároveň silně stimuluje jejich syntézu. Ideální složení a prodloužené vstřebávání přípravku CASEIN 100 zajišťuje, že svaly mají každý den tu nejlepší možnou ochranu proti potréninkovému a nočnímu katabolismu.

VÝTEČNÁ CHUŤ A HUSTÁ SYTÍCÍ KONZISTENCE

Micelární kasein obsažený v CASEIN 100 má rovněž jiné velmi zajímavé vlastnosti. Ve spojení s vodou houstne a získává formu lehkého a výživného pudinku. CASEIN 100 to není jen bohaté složení, je to také opravdový chuťový zážitek s bohatou paletou chutí. Hustá, krémová konzistence ve spojení s výjimečně dlouhou dobou působení vyvolávají dlouhodobý a příjemný pocit sytosti. CASEIN 100 je dokonalý výrobek, který doplňuje prvotřídní bílkoviny během redukčních diet a vždy, když nemáte čas na normální jídlo.

 

KOMU JE PŘÍPRAVEK URČEN?

CASEIN 100 - univerzální potravinový suplement doplňující stravu o plnohodnotné živočišné proteiny špičkové kvality je vhodný především pro sportovce a fyzicky aktivní jedince, kteří chtějí chránit a budovat svalovou hmotu. Bílkovinu je možno užívat vždy, když organismus potřebuje další antikatabolickou podporu a v situacích, kdy si nemůžeme dovolit normální, vyváženou stravu.

CASEIN 100 představuje dokonalou bílkovinu k užití na noc i během dne. Unikátní a šetrný výrobní proces maximalizuje jeho vstřebávání a úroveň využití v organismu.

Trec Casein 100 vlastnosti:
    Nejlepší pomalu stravitelná bílkovina na světě!
    Bohatá na antikatabolické aminokyseliny.
    Čistý micelární kasein.

Doporučené dávkování

    1 dávka je 30g (1 a 1/2 odměrky).
    Dávku rozpusťte ve 200 ml vody nebo mléka za pomocí shakeru nebo mixéru.
    Podle potřeby užívejte 2-3 dávky denně.
    Tréninkové dny: Užijte 1 dávku ráno po probuzení, do 1,5 hod. po tréninku a před spaním.
    Netréninkové dny: Užijte 1 dávku ráno po probuzení, mezi jídly a před spaním.

 

Nutriční hodnoty

*  : 30 g (1 dávka - 1 a 1/2 odměrky)
* Energetická hodnota: 439 kJ/105 kcal
* Bílkoviny: 22,77 g
* Sacharidy: 2,84 g
* Tuky: 0,24 g
* Micelární kasein: 28,64 g

 

Složení:
Kakao - substance zintenzivňující chuť a vůni u mléčné karamelové, čokoládovo-kokosové příchuti a příchuti čokoláda-piňakoláda, sukralóza - sladidlo, beta-karoten - barvivo u smetanovo-vanilkové příchuti, košelinová červeň - barvivo u banánovo-jahodové příchuti, karamel E 150c - barvivo u kávové, mléčné karamelové a ořechové příchuti. Aroma: vanilkové aroma a smetanové aroma u smetanovo-vanilkové příchuti (French Vanilla), banánové aroma a jahodové aroma u banánovo-jahodové příchuti (Banana Split), čokoládové aroma u čokoládovo-kokosové  příchuti (Hawaiian Chocolate) a příchuti čokoláda-piňakoláda (Caribbean Chocolate), kokosové aroma u čokoládovo-kokosové příchuti (Hawaiian Chocolate), aroma piňakoláda u příchuti čokoláda-piňakoláda (Caribbean Chocolate), kávové aroma u kávové příchuti (Caffe Crema), ořechové aroma u ořechové příchuti  (Caramel Nut), aroma mléčného karamelu u mléčné karamelové příchuti (Toffee Fudge).

Výrobce Trec Nutrition
Kaseinový Ano
Hmotnost 1800 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TREC Casein 100 1800g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Ostatní sportovní výživa, Kreatin.