Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

TREC Isolate 100 750g

TREC Isolate 100 750g

Cena produktu TREC Isolate 100 750g není známa.

 

Popis produktu TREC Isolate 100 750g: Trec Isolate 100 - 100% CFM izolát syrovátkových bílkovin pro zotavení a růst svalové hmoty ISOLATE 100 obsahuje 100% izolátu syrovátkových bílkovin CFM, který se vyznačuje rekordní biologickou...  Více informací


TREC Isolate 100 750g - popis

Trec Isolate 100 - 100% CFM izolát syrovátkových bílkovin pro zotavení a růst svalové hmoty

ISOLATE 100 obsahuje 100% izolátu syrovátkových bílkovin CFM, který se vyznačuje rekordní biologickou hodnotou (BV 159), rychlostí vstřebávání a obsahem aminokyselin BCAA a L-glutaminu.

ISOLATE 100 intenzivně stimuluje syntézu svalových bílkovin a příspívá tak k rychlému nárůstu svalové hmoty. Přípravek doplňuje stravu o nejkvalitnější proteiny bez tuků a cukrů, které jsou nezbytné při tvorbě atletické postavy bez rizika přebytečných tuků.

Trec Isolate 100 = NEJDOKONALEJŠÍ BÍLKOVINA NA SVĚTĚ

ISOLATE 100 je špičkový výživový doplněk založený na prvotřídním izolátu syrovátkové bílkoviny CFM. Tato surovina je uznávána za nejdokonalejší a nejhodnotnější zdroj proteinů, a proto je užívaná jako suplement ve stravě sportovců.

ISOLATE 100 poskytuje rychle vstřebatelné stavební složky té nejvyšší kvality, které stimulují proces nárůstu a regenerace svalových vláken. Izolát syrovátkové bílkoviny se vyznačuje vzorovým obsahem nejdůležitějších aminokyselin s anabolickými účinky a aktivních mikropeptidů. Díky unikátní výrobní technologii lze získat rekordně vysokou koncentraci proteinů a dosáhnout nejvyššího stupně čistoty. Díky tomu je tato bílkovina prakticky zcela zbavena nechtěných složek, které by mohly snížit její výživovou hodnotu.

UNIKÁTNÍ VÝROBNÍ PROCES

Veškeré suroviny využité při výrobě ISOLATE 100 byly vytvořeny díky nejmodernějším technologiím. Proces mnohaetapové mikrofiltrace s příčným průtokem (CROSS-FLOW MICROFILTRATION) je v současnosti nejmodernější a zároveň časově nejnáročnější metoda mechanické separace syrovátkových bílkovin. Probíhá při nízkých teplotách a bez užití jakýchkoli chemických látek, které by mohly ohrozit a poškodit jemnou strukturu syrovátkových bílkovin. Na závěr se získává koncentrovaná, a co je nejdůležitější - nedenaturovaná, aktivní a funkcionální syrovátková bílkovina. Právě proto má ISOLATE 100 tak vysokou výživovou hodnotu a neobyčejně účinně podporuje nárůst čisté svalové hmoty bez tuku. V porovnání s jinými bílkovinnými doplňky tohoto typu se ISOLATE 100 mnohem rychleji vstřebává a obsahuje více nejdůležitějších zátěžových aminokyselin: BCAA a L-glutaminu.

VÝJIMEČNÁ AKTIVITA

ISOLATE 100 představuje rozhodně nejlepší způsob, jak doplnit bílkoviny a zároveň postupně rozvíjet nejdůležitější zátěžové vlastnosti. Izolát syrovátkových bílkovin obzvláště silně stimuluje anabolické procesy. Rychlost vstřebávání a rekordní obsah leucinu dává impulz k vylučování anabolických hormonů (mj. inzulínu) a podporuje syntézu svalových proteinů mnohem silněji než jiné oblíbené zdroje proteinů. Přípravek obsahuje také složky specifické pouze pro tento zdroj proteinů. Izolát syrovátky obsahuje četné peptidy (krátké fragmenty bílkovinného řetězce) s různorodou aktivitou. Nejnovější vědecké výzkumy potvrzují jejich schopnost zvyšovat rychlost průtoku krve v cévách a stimulovat imunitní procesy.
KOMU JE VÝROBEK URČEN?

ISOLATE 100 se dokonale osvědčí při budování čisté svalové hmoty, ale zároveň také při jejím závěrečném tvarování během přísné redukční diety. Přípravek dodává výhradně kalorie ve formě bílkovin, které navíc podporují látkovou výměnu.

ISOLATE 100 doplní Vaši každodenní stravu o nejcennější a nejdokonalejší bílkoviny, které pocházejí ze syrovátky. ISOLATE 100 se neobyčejně rychle vstřebává, přičemž nezatěžuje trávicí trakt, a proto ho můžete užívat v každou denní dobu. Výborně se osvědčí, až budou Vaše svaly vyžadovat další porci plnohodnotných bílkovin, zvláště pak po tréninku a hned po probuzení.

Trec Isolate 100 v bodech:
    Maximální asimilace.
    0 g tuku a 0 g laktózy.
    Čistý izolát syrovátkové bílkoviny CFM.

Doporučené dávkování

    1 dávka je 30g (2 odměrky).
    1 dávku ozpusťte ve 200 ml vody nebo mléka za pomocí shakeru nebo mixéru.
    Podle potřeby užívejte 2-3 dávky denně.
    Tréninkové dny: 1 dávka ráno po probuzení, 1 dávka do 1,5 hod. po tréninku a 1 dávka před spaním.
    Netréninkové dny: 1 dávka ráno po probuzení, 1 dávka mezi jídly a 1 dávka před spaním.

Nutriční hodnoty

*  : 30 g (1 dávka - 2 odměrky)
* Energetická hodnota: 447 kJ/105 kcal
* Bílkoviny: 25,3 g
* Sacharidy: 0,4 g
* Tuky: 0,3 g
* - nasycené tuky: 0,2 g
* Sodík: 78 mg
* Vláknina: 0,7 g
* CFM izolát syrovátkových bílkovin: 27,5 g

 

Složení:

Kakao - substance obohacující chuť a vůni u čokoládové, čokoládovo-jahodové a čokoládovo-mátové příchuti, sodná sůl karboxymethylcelulózy - zahušťovadlo, kyselina citronová - regulátor kyselosti u hruškové, jahodové, malinové a višňové příchuti, sukralóza - sladidlo, betakaroten - barvivo u hruškové, smetanovo-vanilkové, sušenkové příchuti a příchuti piňakoláda, chinolinová žluť - barvivo u banánové příchuti, košenilová červeň - barvivo u jahodové, jahodovo-banánové, malinové a višňové příchuti, karamel E150c - barvivo u kávové, ořechové příchuti a příchuti toffi.

Aroma: smetanové a hruškové aroma u hruškové příchuti (Pear Power), smetanové a vanilkové aroma u smetanovo-vanilkové příchuti (French Vanilla), čokoládové a kakaové aroma u čokoládové příchuti (Chocolate Delight), čokoládové, kakaové a jahodové aroma u čokoládovo-jahodové příchuti (Strawberry Chocolate), čokoládové, kakaové a mátové aroma u čokoládovo-mátové příchuti (Mint Chocolate), smetanové aroma a aroma piňakoláda u příchuti piňakoláda (Pina Colada), smetanové a sušenkové aroma u sušenkové příchuti (Cookies&Cream), smetanové a banánové aroma u banánové příchuti (Banana Cream), smetanové, jahodové a banánové aroma u jahodovo-banánové příchuti (Banana Split), smetanové a jahodové aroma u jahodové příchuti (Creamy Strawberry), smetanové a malinové aroma u malinové příchuti (Raspberry Fever), smetanové a višňové aroma u višňové příchuti (Sweet Cherry), smetanové a kávové aroma u kávové příchuti (Caffe Frappe), smetanové aroma a toffi aroma u příchuti toffi (Toffee Fudge), smetanové a ořechové aroma u ořechové příchuti (Nutty Pleasure).

Výrobce Trec Nutrition
Hmotnost 750 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TREC Isolate 100 750g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.