HLEDEJCENY.cz

TREC Whey 100 2275g - porovnání cen

TREC Whey 100 2275g

Trec Whey 100 Protein - výtečný syrovátkový protein z USA

Trec Whey 100 je nejkvalitnější přípravek s vysokým obsahem bílkovin, který je produkován americkou laboratoří Main Street Ingredients. Obsahuje 100% koncentrát bílkoviny syrovátky s 80% koncentrací čisté bílkoviny. Bílkovina syrovátky patří mezi nejpopulárnější a nejefektivnější přírodní bílkoviny. Je charakteristická vysokou biologickou hodnotou (BV104), dobře se rozpouští a vstřebává, obsahuje velké množství rozvětvených aminokyselin BCAA a Glutaminu.

Trec Whey 100 dobře doplňuje nedostatek bílkoviny, který vzniká při zvýšeném požadavku organismu: např. při závodně prováděných sportech, kulturistice, v průběhu nízkokalorické diety (redukce tělesné váhy) nebo rekonvalescence. Přípravek je doporučován zejména kulturistům s cílem zvýšení svalové hmoty a urychlení regenerace po tréninku.

Trec Whey 100 je produkován metodou ultrafiltrace, díky čemuž obsahuje nízkou hladinu tuků a laktózy. Přípravek je dobře rozpustitelný jak v mléce i ve vodě.

Způsob uchování: uchovávat v suché místnosti, v uzavřeném balení, v teplotě 15-25 °C, v místě, které je nedostupné dětem. Minimální trvanlivost do data: datum a výrobní číslo se nachází na spodní straně balení.

PERFEKTNÍ BÍLKOVINA

WHEY PROTEIN 100 obsahuje 100% koncentrát syrovátkových bílkovin s více než 80% obsahem čisté bílkoviny. WHEY 100 je vyráběn při procesu ultrafiltrace, díky čemuž se vyznačuje velmi nízkým obsahem tuku a laktózy. Při výrobě WHEY 100 je využíván koncentrát syrovátkových bílkovin špičkové kvality – vysoce očištěný a rychle působící zdroj plnohodnotných proteinů.

ČISTÁ KVALITA PROTEINU

WHEY PROTEIN 100 obsahuje výhradně syrovátkové bílkoviny bez přebytečných doplňků, které snižují obsah proteinů ve výrobku. Koncentrát syrovátkových bílkovin patří k nejoblíbenějším a nejefektivnějším proteinům přírodního původu. WHEY 100 perfektně zajišťuje přísun bílkovin při zvýšené potřebě organismu – zvláště pak u závodních sportů, v kulturistice a během redukčních diet. K výrobě WHEY 100 se používá prvotřídní surovina v instantní formě, která se vyznačuje vysokou biologickou hodnotou (BV104) a dokonalou čistotou a rozpustností.

ANABOLICKÝ ÚDER SYROVÁTKOVÝCH PROTEINŮ

WHEY PROTEIN 100 obsahuje koncentrovanou syrovátkovou bílkovinu, kterou organismus velmi snadno absorbuje. Vzhledem k výjimečné rychlosti trávení a vstřebávání ke svalům bleskově pronikají nejdůležitější anabolické aminokyseliny. Výjimečně vysoký obsah rychle se uvolňujícího L-leucinu působí jako startér anabolických procesů. Intenzivní přísun stavebních složek stimuluje syntézu svalových bílkovin a zvyšuje její intenzitu dokonce až o 70%. Ostatní rozvětvené aminokyseliny (BCAA) a L-glutamin zároveň brzdí nechtěné katabolické reakce. Převaha anabolických procesů podporuje tvorbu té nejkvalitnější svalové hmoty.

Trec 100% Whey Protein je NAVRŽENÝ S CHUTÍ!

WHEY PROTEIN 100 není jen nejlepší surovina, ale také nezapomenutelný chuťový zážitek. WHEY 100 představuje vytříbené, nebanální a pečlivě sladěné chuti, které se Vám na dlouho vryjí do paměti. Unikátní kvalita a složení WHEY 100 značně převyšuje vlastnosti jiných výrobků tohoto typu, které jsou na trhu.

KOMU JE TENTO PROTEIN URČEN?

WHEY PROTEIN 100 je univerzální výrobek pro každého, ideální ke každodennímu doplnění bílkovin, a také k rychlému přísunu anabolických aminokyselin nezbytných k růstu svalů. WHEY 100 představuje bohatství nejdůležitějších složek s anabolickými účinky, jejichž hladina je klíčová pro rychlost budování svalstva a regeneraci po tréninku. Užívejte WHEY 100 do 1,5 hod. po ukončení cvičení a Vaše svaly rychle dostanou injekci nezbytného stavebního materiálu a silný impulz k růstu. Výrobek se také dokonale hodí ke zvýšení výživové hodnoty pokrmů a k jejich doplnění o snadno stravitelnou bílkovinu. Lidem s pomalejší látkovou výměnou se doporučuje používat přípravek před spaním a mezi jídly, což umožní značně urychlit metabolismus.

Doporučené dávkování:

    1 dávka je 30g (1 odměrka), rozpusťte ve 200 ml vody nebo mléka za pomocí shakeru nebo mixéru.
    Podle potřeby užívejte 1 dávku 2-3x denně.
    Tréninkové dny: berte 1 dávku ráno po probuzení, do 1,5 hod. po tréninku a před spaním.
    Netréninkové dny: berte 1 dávku ráno po probuzení, mezi jídly a před spaním.

Nutriční hodnoty

*  : 30 g (1 dávka - 1 odměrka)
čokoláda, příchutě s čokoládou
* Energetická hodnota: 402,6 kJ/94,8 kcal
* Bílkoviny: 21 g
* Sacharidy: 1,62 g
* Tuky: 0,48 g
* Syrovátkový proteinový koncentrát: 27,3 g

Profil aminokyselin:
*  : 30 g (1 dávka - 1 odměrka)
* L-glutamová kyselina: 5310 mg
* L-asparagová kyselina: 3360 mg
* L-leucin: 3200 mg
* L-lysin: 2730 mg
* L-threonin: 2130 mg
* L-prolin: 1890 mg
* L-isoleucin: 1830 mg
* L-valin: 1710 mg
* L-serin: 1650 mg
* L-alanin: 1440 mg
* L-fenylalanin: 990 mg
* L-cystein: 870 mg
* L-tyrosin: 840 mg
* L-arginin: 810 mg
* L-methionin: 630 mg
* L-histidin: 600 mg
* L-glycin: 600 mg
* L-tryptophan: 510 mg

 

Složení:
Kakao - substance zintenzivňující chuť a vůni u mléčné karamelové, čokoládové, čokoládovo-višňové, čokoládovo-sezamové, čokoládovo-kokosové a čokoládovo-mátové příchuti, sodná sůl karboxymethylcelulózy, xanthanová guma, karagen - zahušťovadla, kyselina citronová, kyselina jablečná - regulátory kyselosti u jahodové, malinové, višňové a jablečno-skořicové příchuti, sukralóza - sladidlo, beta karoten - barvivo u vanilkové, piňakoláda a sušenkové příchuti, chinolinová žluť - barvivo u banánové příchuti, košelinová červeň - barvivo u jahodové, malinové a višňové příchuti, karamel E150c - barvivo u kávové, mléčné karamelové, ořechové a jablečno-skořicové příchuti. Aroma: vanilkové aroma u vanilkové příchuti (Vanilla Sky), aroma piňakoláda u příchuti piňakoláda (Pina Colada), sušenkové aroma u sušenkové příchuti (Cookies&Cream), banánové aroma u banánové příchuti (Banana Cream), jahodové aroma u jahodové příchuti (Creamy Strawberry), malinové aroma u malinové příchuti (Raspberry Fever), čokoládové aroma u čokoládové (Chocolate Delight), čokoládovo-višňové (Cherry Chocolate), čokoládovo-sezamové (Sesame Chocolate), čokoládovo-kokosové (Hawaiian Chocolate) a čokoládovo-mátové příchuti (Mint Chocolate), višňové aroma u višňové (Sweet Cherry) a čokoládovo-višňové příchuti (Cherry Chocolate), aroma černého sezamu u čokoládovo-sezamové příchuti (Sesame Chocolate), kokosové aroma u čokoládovo-kokosové příchuti (Hawaiian Chocolate), mátové aroma u čokoládovo-mátové příchuti (Mint Chocolate), kávové aroma u kávové příchuti (Caffe Frappe), aroma mléčného karamelu u mléčné karamelové příchuti (Toffee Fudge), ořechové aroma u ořechové příchuti (Nutty Pleasure), jablečné aroma a skořicové aroma u jablečno-skořicové příchuti (Apple Cinnamon).

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz