Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Vision Protein Bar 75g

Vision Protein Bar 75g

Cena produktu Vision Protein Bar 75g není známa.

 

Popis produktu Vision Protein Bar 75g: Nové CFM Protein Bar patří svým složením opravdu mezi výjimečné na trhu, neboť surovinou použitou pro výrobu tyčinek je čistý CFM syrovátkový izolát, tedy nejhodnotnější dostupná bílkovina. Celko...  Více informací


Vision Protein Bar 75g - popis

Nové CFM Protein Bar patří svým složením opravdu mezi výjimečné na trhu, neboť surovinou použitou pro výrobu tyčinek je čistý CFM syrovátkový izolát, tedy nejhodnotnější dostupná bílkovina.
Celkový obsah bílkovin v tyčince tvoří 21%. Je tedy vhodné ji použít jak pro dodržení diety, tak ale i jako pochoutku s dobrým pocitem z příjmu správných živin. Při velkém zatížení organismu můžete tyčinku konzumovat i během výkonu pro doplnění potřebné energie a zároveň tak zajistit dostatek bílkovin pro udržení svalové hmoty. Tyčinka s tak vysokým obsahem CFM syrovátkového izolátu u nás na trhu nemá obdoby.

Průměrné nutriční hodnoty:
ve 100 g výrobku
bílkoviny 20,69 g
sacharidy 39,34 g
cukry 34,2 g
tuk 18,46 g
vláknina 8,46 g

Výrobce Vision
Hmotnost 75 g
Tyčinka Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vision Protein Bar 75g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.