Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Sportovní výživa > Proteiny - bílkoviny >

Weider BS-Fitness Bar plus PROTEIN 35g

Weider BS-Fitness Bar plus PROTEIN 35g

Cena produktu Weider BS-Fitness Bar plus PROTEIN 35g není známa.

 

Popis produktu Weider BS-Fitness Bar plus PROTEIN 35g: Zdravější a chutná alternativa obvyklých sladkostí BodyShaper Protein Plus se zvýšeným obsahem bílkovin. Porce bílkovin navíc ve formě tyčinky BodyShaper Protein Plus, která je vhodná jako svačink...  Více informací


Weider BS-Fitness Bar plus PROTEIN 35g - popis

Zdravější a chutná alternativa obvyklých sladkostí BodyShaper Protein Plus se zvýšeným obsahem bílkovin. Porce bílkovin navíc ve formě tyčinky BodyShaper Protein Plus, která je vhodná jako svačinka mezi hlavními jídly k doplnění přísunu bílkovin s minimálním množstvím tuku. Je velmi vhodná jako náhražka obvykle konzumovaných nezdravých sladkostí.Aktivní jedinci mají často problém z časových nebo jiných důvodů zkonzumovat během dne dostatek kvalitních živin. Tyčinka BodyShaper Protein Plus však může být kdykoliv po ruce pro snadné a rychlé použití.nutriční hodnoty ve 35g:
energetická hodnota: 622kJ/148kcal
bílkoviny: 8,8g
sacharidy: 5,3gSložení:
čokoládová mléčná poleva (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, sójový lecitin, aroma), glukózový a fruktózový sirup, kaseinát vápenatý, drcené lískové ořechy, syrovátkový prášek obohacený o proteiny, hydrolyzovaný kolagen, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, karamelový prášek.Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. * Dávkování: na svačinu, před, nebo po tréninku.
* Balení: 35g
* Počet tyčinek v kartonu: 24ks

Výrobce Weider
Tyčinka Ano
Hmotnost 35 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Weider BS-Fitness Bar plus PROTEIN 35g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Aminokyseliny nebo Iontové nápoje, Gainery - Sacharidy, Kreatin.