Weider Casein 500g

Cena produktu Weider Casein 500g není známa.

 

Popis produktu Weider Casein 500g: Weider Casein 500g Jako kasein se označuje hlavní proteinová složka mléka, která činí asi 80% mléčného proteinu. Kasein vykazuje speciální výživově-fyziologické a funkční vlastnosti, které ho zře...  Více informací


Weider Casein 500g - popis

Weider Casein 500g

Jako kasein se označuje hlavní proteinová složka mléka, která činí asi 80% mléčného proteinu. Kasein vykazuje speciální výživově-fyziologické a funkční vlastnosti, které ho zřetelně odlišují od ostatních mléčných bílkovin. Kasein je pomalu tráven a jeho užívání vede k nepřetržitému předávání aminokyselin (stavebních složek svalů) do krevního oběhu. Svalová tkáň může být díky kaseinu zásobována „stavebním materiálem“ až 7 hodin. Jde o nejdelší zásobování v porovnávání s ostatními druhy proteinů.
Čistý kasein dále způsobuje nepatrné vyplavování inzulínu, působí jako látka s antikatabolickými účinky. Ve spojení s nepatrným obsahem tuku a cukru může látková výměna pracovat na skutečně vysoké úrovni.

Jedinečné biochemické vlastnosti kaseinu se dají plnohodnotně využít jen s absolutně čistým produktem. Weider 100% Casein je vyroben nejmodernějším postupem a nabízí uživateli tu nejvyšší kvalitu.

100% Casein se ideálně hodí jako poslední jídlo před spaním nebo jako „přemostění“ mezi delšími pauzami v jídle. Rovněž je možné ho využít při ochraně svalstva při dlouhotrvajících vytrvalostních trénincích. Jde o alternativu k cottage sýrům a tvarohu v běžné stravě.

Díky tomu, že takto upravený kasein v 1g dokáže navázat až 4 g vody, vzniká při jeho přípravě úžasná krémová konzistence, která vede mimo jiné i k velmi dobré sytící vlastnosti.

vlastnosti produktu:
* vysoký obsah proteinu z čistého kaseinu – přes 84%
* obsahuje jen čistý kasein
* silný antikatabolický účinek
* velmi dobré sytící vlastnosti
* 1g kaseinu váže až 4g vody ⇒ příjemná a krémová konzistence
* urychluje výstavbu a růst svalů
* zvyšuje silové parametry
* vysoký obsah l-glutaminu
* vysoký obsah BCAA v příznivém poměru
* zkracuje čas regenerace
* podporuje spalování tuků
* velmi malý obsah tuku a cukru
* vynikající chuť i s vodou

Dávkování:
* Užívejte 1–3 dávky v průběhu dne.25 g prášku rozmíchat ve 300 ml vody,lze podávat k snídani, přiměřenou dobu před cvičením, ideální suplementace před spaním

Informace:
* Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Výrobce Weider
Kaseinový Ano
Hmotnost 500 g

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Weider Casein 500g užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gainery - Sacharidy nebo Aminokyseliny, Kreatin, Ostatní sportovní výživa.